Przemyślenia z powodu wolnego czasu ?!

hdmax.pl_choinka_na_boze_narodzenie129

Tak właśnie ubrałam choinkę, obejrzałam film ”wpadka”, zjadłam popcorn i myślę, myślę od dłuższego czasu ciągle myślę (chyba zostanę myśliwym) no dobra do rzeczy, co udało mi się wymyślić :

a) od przyszłego roku postanowiłam czerpać z życia na 100 bez zahamować ale z głową, oczywiście z moim chłopakiem z którym to właśnie ustaliłam :)

b) Niestety przekonałam się, że nie zdam matury z matematyki, nie pomagają mi korki, nie mam szans, przykre to :(

c) Idzie za tym moje niespełnione marzenie pracy jako nauczycielka w przedszkolu :(

d) Chcę  tańczyć tak po prostu, ale to dopiero po maturze!

e) Nie mam sukienki, fryzury, butów i odpowiedniego wyglądu na studniówkę!

Ludzie pytają się mnie czemu chcę pracować z dziećmi mówią ” przecież wyjdą Ci na głowę , wiesz jakie są teraz niegrzeczne dzieci ! ” A ja mam taką teorię dziecko to nie dorosły, dziecku można wybaczyć wszystko, no prawie wszystko , maluchy nie wiedzą, że to jest złe, są nieświadome , dopiero pozniej dorastając dowiadują się co jest dobre a co złe.
Dlatego właśnie tak kocham dzieci, są takie niewinne. Często to dorośli popełniają błędy, ale niestety im nie wszystko można wybaczyć przecież nie są dziećmi!

Zbliżają się święta, lubię je, między innymi dlatego, że jest dużo pysznego jedzonka :)

Koniec weny, czas na sen ! ( chodzę spać z kurami, dżizys )

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>