Witam ” w pół ” serdecznie po blisko rocznej przerwie

1940784_zaduma

Dlaczego ” w pół ” a no dlatego, że nadal nie jest u mnie tak jak byc powinno, jednak jest lepiej, nastawienie do choroby uległo zmianie o 180 stopni, mój stan fizyczny jeszcze pozostawia trochę do życzenia, jednak psychicznie jest naprawdę dobrze, zadziwiająco dobrze, jak na taką diagnozę. Bardzo pozytywnie generalnie, w przyszłym roku już całkiem odrzucę leki, teraz jednak jeszcze muszę się pomęczyc ze sterydami i  immunosupresją, chociaż dawki są już w miarę do zniesienia, ogólnie częste badania, lekarze, to od roku mój chleb powszedni, z czym już się pogodziłam i Chwała Naszemu Panu :)

Nie była bym sobą gdybym nie napisała, jak to wspaniale, że w każdej radosnej jak i smutnej chwili, jest ze mną mój najważniejszy towarzysz życia, za niego również dziękuję Bogu bo on sprawia, że jestem jeszcze silniejsza, mam dla kogo życ i walczyc, dziękuję kochanie, że jesteś ! Ogromne wsparcie mam też od najbliższej rodziny, dzięki nim właśnie teraz się uśmiecham i cieszę każdym dniem :)

Teraz taki krótki apel do wszystkich, proszę cieszcie się każdym dniem, nie marudzcie, że buty nie pasują do sukienki, a torebka jest za różowa, to naprawdę nie istotne, najważniejsze jest nasze zdrowie, wszystko inne samo przyjdzie w odpowiednim czasie. Pierdoły na bok, życie to największy dar, ja też sobie nie zdawałam sprawy dopóki, dopóty nie zachorowałam, także proszę ŻYĆ i to tak solidnie ŻyĆ przez duże Ż !!!

Cieszę się ogromnie bo znów mam marzenia, które pragnę spełnic, jakiś czas temu przestałam marzyc, całe szczęście Bóg ciągle czuwa !!!

Poniżej aktualnie ulubiony wiersz.

Kiedy mówisz

Nie płacz w liście
nie pisz, że los ciebie kopnął
nie ma na Ziemi sytuacji bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka…to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz.

ks. Jan Twardowski

KOLOROWEGO DNIA.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Witam ” w pół ” serdecznie po blisko rocznej przerwie

  1. ~nasumi pisze:

    no i w końcu obudziła się… żyje :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>